Shiten fellnet

Shitet nga: Toni 02 Sht 13:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

380 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 225/40/18
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim