Shiten fellnet

Shitet nga: Driton 16 Tet 08:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet me gjith guma apo vetem gumat jan te rea siq shihen n foto fellnet jan me kater bira 15qe , 215/45 R15 Bajn per audi,pezho,ford.. Viber/+38649833616
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim