Shiten gomat 19 M+S

Shitet nga: Boletin 11 Shk 14:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat 19 tdimirti
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim