Shiten urgjent 4 GOMA shum te mira 18''

Shitet nga: goma 27 Dhj 19:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 Goma te veres good year numer 245 55 R18
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim