Shiten

Shitet nga: Avdi 18 Jan 11:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes dy bandash 13 per opell tri jan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim