Shiten

Shitet nga: Muhamet 06 Shk 10:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shesh fellnet per bmw 17 me guma te mira shiten urxhent me qmim te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim