Shtopa fara komplet

Shitet nga: krosa 05 Shk 12:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
koplet pjest shtopa te ndryshem edhe fara kto qe po shifen ne foto 50
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim