U Shiten Flm merrjep Fellne 16 bmw dy par

Shitet nga: Fekir 19 Mar 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   650 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet me numer 16 per benve nje par Jan me goma e nje par pa goma Te interesuarit mund Te thirrin prej ores 8 deri 21 kush I merr dy part jap ma lir kto me goma Jan 250euro ndersa kto pa goma 150 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim