U shiten flm 4 copa per gjipa shum shum temira 2..

Shitet nga: Arbnori 10 Shk 12:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gumat jon .4 copa per gjipa 215/70R16 jon te dimri M+S qmimi 4 copa 140euro montimin dhe ballansimin e bajm

Numrat 044323-845+viberi +37744995362
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim