U shiten flm MerrJep

Shitet nga: Xxxx 26 Dhj 11:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma te dimrit 15 jan me bandash ose i ndaj veq gomat 70 euro bandasht 60 euro me 4 bira +rrotkapne komplet ma lir ....VIBER....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim