USHITTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

Shitet nga: 000000 10 Pri 21:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHES LOPEN ME VIQ 20 LITRA QUMSHT ESHT SHUM E URT
LOPA ESHT SHTUAR SE 2 JAV
PER ME SHUM INFO NE NR
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim