Urgjent shiten 2 par Fellne me Goma 18qe

Shitet nga: dini 02 Mar 21:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellnet me goma te veres Continental jan per mercedes 18qe
dhe fellnet per AUdi 18 qeme goma te veres

045809678


Ketu mund te gjeni mallin komplet

https://www.facebook.com/dinicommjetepune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim