VULLKANIZER

Shitet nga: jeton 15 Sht 12:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shitet vullkanizeri i kompletuar me mbi 300 cop guma te gjitha te ardhura nga zvicrra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim