Vullkanizer jehoni

Shitet nga: Naim 26 Pri 10:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne dhe goma vullkanizre jehini fellnet e bemves jan 15 bemve delfin me qmim 120 euro pa goma me gima 160 shiten dhe fellnet e alfromes me qmim 110 euri pa gima me gima 190 shiten dhe fwllnet e fawes pasatit golfit 2 me qmim 85 euro pa goma me goma150 shes dy gima 16 krrapanka me ce me qmim 40 euri copa shes dhe dy goma 15 te gjipav pa ce me qmim ka 40 euro copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim