ZBRITJE 40€

Shitet nga: Labb 05 Pri 10:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4Guma M+S. .255/55R15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim