ahiten fellnet 245 40 18 bemve 3

Shitet nga: naim 25 Jan 16:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnete bemves 3 jan shum ne gjendje te rregullt pa asne defekt fellnet pa goma shiten 220 euro

kurse me goma vere qe jan shum te mira kan qmimin 320 euro

fellnet i posedojn dhe gomat e dimrit me numer 225 45 18 jan shum shum te mira pa vrejtje shitem me qmim 480 euro

numer per kontakt 044690507 thirrjet mund te behen prej ores 8 deri ne ora 22 ne mramje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim