bandash per BMW m3 alumin 17-she

Shitet nga: ss 31 Tet 21:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
i shes 4 bandash 17 coll me guma 99% shum pak te perdoruara,205/45r17 MICHELIN,ne gjendje perfekte,400 euro complet,qmimi i padiskutueshem...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim