bandash per golf 7

Shitet nga: GOMISTERIA " LUMI" 12 Maj 10:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
bandash per golf 7 komplet me guma michelin me kapak
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim