bandash te hekrit 15q me 5 bira

Shitet nga: florent salihu 27 Sht 23:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten 4 bandash me guma dy guma jan te pa perdoruna dy jan te perdoruna muni me ardh mi pa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim