fellgat per opel vectra

Shitet nga: lirian 02 Mar 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellgat per opel vectra per me shum na kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim