fellne 16 coll me 5 vrima per vw

Shitet nga: adnan 22 Nën 12:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
jon vellne te mira te drejta nuk jan te laqkume me uma te veres 5 copa te njejta 270 ero
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim