fellne 15 col

Shitet nga: ilir 21 Tet 09:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellnet 15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim