fellne 15 me 4vrima me goma

Shitet nga: gzim 17 Gsh 04:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne 15 me 4vrima me goma te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim