fellne 15 per opel

Shitet nga: florent salihu 27 Sht 23:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten 4 fellene per opel 15qe me guma gumat jan te pordorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim