fellne 16 per pasat bora

Shitet nga: GOMISTERIA " LUMI" 09 Maj 18:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne 16 per pasat bora
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim