fellne 16 per peugeot me gjith goma

Shitet nga: irfan 31 Tet 21:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4 copa, gomat jane te veres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim