fellne 17 u shiten flm merr jep

Shitet nga: vesel 17 Shk 21:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet 17 me guma te veres ne golf 4 i kom pas te vnume boj ndrrim edhe me naj telefon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim