fellne 18

Shitet nga: Pajtim 05 Tet 16:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Te ardhura nga zvicrra 18 coll per audi passat vw golf skoda
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim