fellne AMG

Shitet nga: kushtrim muslija 12 Shk 23:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne AMG 18 coll
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim