fellne R 16

Shitet nga: florim 18 Jan 14:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne R 16 orginal per megana him ndrim vetom me R 15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim