fellne dhe goma

Shitet nga: eli 16 Tet 13:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

11 111 111 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
kemi goma te reja dhe te perdoruna fellne 21 coll bmw. 18 bmw. 18 audi mercedes. 18 golf 4. 16golf 15. pezho etje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim