fellne me 4vrima 15

Shitet nga: gzim 15 Gsh 05:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne me 4vrima 15 me goma te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim