fellne oxygin 18

Shitet nga: Pajtim 05 Tet 16:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne te ardhura nga zvicrra Oxygin 18 chrome per audi passat golf seat skoda
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim