fellne per bmw

Shitet nga: imer 09 Tet 15:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellne 17 ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim