fellne per peugeot

Shitet nga: visari 18 Qer 20:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne per peugeot me numer 14 coll
jan te sapo ardhura nga zwicrra
ju mirpres me qmim te volitshem
fellnet jan pa goma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim