fellne per renault megane

Shitet nga: florim 18 Jan 12:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellnet R16 jan shum te rujtne him drim me R 15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim