fellne per taureg 18

Shitet nga: GOMISTERIA " LUMI" 13 Shk 11:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne 18 per taureg
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim