fellne

Shitet nga: valon 21 Tet 22:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR   150 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 16 per peugeot 5 vrima te pa pordorura ne ks bej ndrrim me fellne 16 me 4 vrima per peugeot 045 500 586
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim