fellne

Shitet nga: fellne 06 Sht 14:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fgom rezerv per gjipa audi q7 porshe taureg etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim