fellne

Shitet nga: ardiani 14 Sht 18:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet 18 coll sapo te ardhura nga ch
jan te pa perdorura bejm ndrrim me fellne 17
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim