fellne

Shitet nga: sevdaim 21 Nën 17:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne shum te bukura dhe ne gjendje te mir 17 col
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim