fellne

Shitet nga: ximi 12 Dhj 19:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet per vw:
215/45/17 me 10 vrima
Bojn per te gjitha vw
tel:00377 44 643 543 (viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim