fellne

Shitet nga: kujtaa 21 Jan 11:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
ndrroj fellnet menaj sen apo me muzik t vetures apo i shes apo me fellne t bmw
fellnet jan t reja siq kan ardh nga gjermanija jan shum t mira pres blersit po bojm me ndrrim qatum konvenon muyika per vetur fellne per bmw me ajfon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim