fellne

Shitet nga: beni 23 Jan 12:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 16 per citroen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim