fellne

Shitet nga: fellne 13 Shk 14:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten 5 fellne 16 col me goma te veres shum pak te pordorta me 5 vrima me imbulsa kto fellge jan per golf 4 golf5 merceded 220.270 i
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim