fellne

Shitet nga: xxxc 21 Shk 14:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne me goma 225/45/17 me 4 bira jan tfiatit i kam tvnume npasat i jap me garancion jan shum tmira ndrrim i mundshem me 14 po qe jan tmira jo qfar do fellne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim