fellne

Shitet nga: faton 31 Mar 17:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne shum t bukra 15 me 4 guma t rea pres blers serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim