goma dhe bandasha

Shitet nga: isak 04 Dhj 11:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten gomat dhe bandashat 17 coll per audi a3 edhe golf 4 . dy goma jan te dimrit edhe shum te mira veq nje dimer jan perdor tjerat jan te veres edhe goma rezer esht me bandasht te alluminit dhe me gom te re .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim