goma

Shitet nga: bejtush 19 Jan 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
jan 205-60-16 jan qmimi 70 eroo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim