goma 14

Shitet nga: fadil 13 Pri 14:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma shum te mira 14 185-65-14
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim